Historia firmy
stare_logo.jpg

SIMSERWIS 2003

 

•  Rok 2003, początek działalności

Firma założona została w 2003 roku.
Działalność w branży telefonii komórkowej nie została wybrana przypadkowo, a jest poparta wieloletnim doświadczeniem założyciela firmy.
Początkowo nasza praca opierała się na kompleksowej obsłudze firm (ERA Biznes).• Rok 2004, poszerzenie działalności

Od 2004 roku nasza oferta została poszerzona o obsługę osób prywatnych.
Obecnie posiadamy serwisy telefonów komórkowych zlokalizowane w okolicach Trójmiasta w których świadczymy następujące usługi:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny telefonów komórkowych
  • sprzedaż nowych i używanych telefonów komórkowych,
  • sprzedaż nawigacji GPS,
  • sprzedaż produktów Pre-Paid,
  • sprzedaż akcesoriów,
  • skup telefonów używanych

Naszym klientom proponujemy miłą, kulturalną i fachową obsługę. Staramy się, aby z każdego zakupu czy też naprawy w naszym serwisie byli Państwo w 100% zadowoleni, dlatego też na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Współpracujemy z innymi serwisami i partnerami handlowymi, dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić niemalże każdy przyjęty do serwisu telefon.• Rok 2005, SIMSERWIS w Internecie

Od Lipca 2005 roku udostępniliśmy Państwu naszą stronę firmową dzięki której, na bieżąco mogą Państwo śledzić naszą aktualną ofertę.

Rozpoczęliśmy także sprzedaż internetową za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.• Rok 2007, Sklep internetowy SIMSERWIS

Internet stał się powszechnie dostępny a cena dostępu do Internetu ustatkowała się na poziomie przystępnym dla każdego.
Dzięki poprawie bezpieczeństwa w Internecie, zaufanie do sklepów internetowych znacznie wzrosło. Systemy sprzedaży internetowej takie jak Allegro stawały się co raz bardziej popularne.

W tym właśnie okresie, postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż naszych towarów drogą wysyłkową a ofertę sklepu przedstawić we własnym sklepie Internetowym.

W marcu 2007 roku poszerzyliśmy naszą działalność o dział e-commerce.
Zbudowaliśmy sklep internetowy w którym zaprezentowaliśmy całą naszą ofertę sprzedaży telefonów komórkowych, nawigacji GPS oraz wszelkiego rodzaju akcesoria.

 

nowe_logo.jpg

SIMSERWIS 2008

 

Rok 2009, Rozwój firmy

Dla wygody Państwa obsługi zbudowaliśmy zespół młodych, kompetentnych konsultantów, którzy są gotowi do obsługi Państwa zamówień w naszych sklepach oraz serwisie internetowym.

SIMSERWIS istnieje we wszystkich wyszukiwarkach oraz porównywarkach cenowych. Jakość naszej pracy została doceniona przez klientów, osiągamy najwyższe oceny w serwisach opiniujących sklepy internetowe.

SIMSERWIS podpisał umowę o współpracy z siecią "aetka" wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dostarczenia najwyższej jakości usługi i produktu w przystępnej cenie. Jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy salon Premium sieci "aetka".Rok 2010, Oferta, oferta, oferta

W roku 2010 nastąpił dalszy rozwój - głównym celem stał się dynamiczny rozwój sklepu internetowego. Rozwijamy intensywnie sprzedaż usług telekomunikacyjnych, stworzyliśmy dział obsługi klientów biznesowych.

Nasze Centrum Aktywacji Biznesowych w Gdańsku rozwija się, oferując zarówno pracę dla ambitnych jak i możliwość pozyskanie bezcennej wiedzy i doświadczenia.

SIMSERWIS podjął współpracę z kolejnymi dostawcami i producentami. Nasza oferta powiększyła się dwukrotnie, tym samym staliśmy się firmą kompleksowo realizująca potrzeby klientów.Rok 2011, Jakość i wiarygodność

W roku 2011 zrobiliśmy wiele aby zadowolić nawet najwybredniejszych klientów. Naszym celem jest działanie i usprawnianie wszystkich procesów obsługi klienta. Usprawniliśmy logistykę, wprowadziliśmy przesyłki różnych firm kurierskich tworząc wewnętrzną konkurencje z pozytywnym skutkiem dla klientów. Obniżyliśmy koszty przesyłek, do grona firm z którymi współpracujemy dołączyła Poczta Polska, koszt przesyłek o niskiej wartości obniżyliśmy o 50%.

Uczestniczymy we wszystkich programach mających na celu Ochronę kupujących i ocenę sprzedającego. Nasze wyniki mówią same za siebie, jesteśmy oceniani najwyżej i doceniani.
(POK, Standard Allegro, Polecane w Ceneo)

Reagujemy na trendy i nowinki techniczne. Rok 2011 jak również 2012 to rok Tabletów. Posiadamy szeroką game tych urządzeń oraz kompletne wyposażenie dodatkowe. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na najnowsze gadżety na rynku. W roku 2012 damy wam jeszcze więcej !
W 2011 roku obroty SIMSERWIS zwiększyły sie o ponad 30% w stosunku do roku ubiegłego za co Państwu serdecznie dziękujemy.• Rok 2012, B2B i eCommerce

W dniu 9 maja bieżącego roku oddaliśmy do dyspozycji klientów nową odsłonę sklepu internetowego. Chcemy postawić na przejrzysta ofertę i jasne zasady.  Nasze 9 letnie doświadczenie w tym zakresie pomoże w stworzeniu idealnego sklepu.

Uruchomimy również platformę B2B dla tych którzy zakupy u nas dokonują regularnie.

Zawarliśmy umowę o współpracy z firmą Komsa Polska w zakresie prowadzenia serwisu internetowego aetka.pl
. Połączone siły - doświadczenie w sprzedaży detalicznej e-commerce Simserwis oraz logistyka i protfolio produktowe Komsa miejmy nadzieję dadzą pożądany efekt i mnóstwo satysfakcji naszym klientom.

 

* Rok 2013 Mamy wszystko ! i jeszcze trochę

 

Systematycznie zwiększamy port-folio naszych produktów. Oferta powiększyła się o nowe renomowane marki, niektóre z nich to Alcatel, OtterBox, Switch, Gear4, Griffin i wiele innych. Od stycznia wprowadziliśmy 2500 nowych produktów.

Staramy się aby nasz serwis był bardziej intuicyjny i jeszcze prostszy. Nie zapominamy że zadowolenie klienta jest najważniejsze!

W połowie roku planujemy uruchomienie nowego serwisu poświęconego wyłącznie etui do telefonów i tabletów phonefashion.pl.

W tym roku obchodzimy dziesięciolecie naszej działalności :)

 

* Rok 2014 Nowe sklepy , Nowe możliwości, Nowy asortyment

 

W 2014 rok wchodzimy z nowymi kolejnymi sklepami www :

 

 

www.phonefashion.p        

 

www.expressmarket.pl 

 

 

Zgodnie z naszym założeniem dostarczamy Wam najnowszą i najbardziej potrzebną osobistą elektronikę użytkową. W naszej ofercie pojawiły się i będzie coraz więcej urządzeń współpracujących z telefonami czy tabletami takich jak: wagi, pulsometry, stacje pogodowe alkomaty czy wideo rejestratory. W roku bieżącym planujemy również uruchomienie nowego magazynu i siedziby naszej firmy. 

Zapraszamy do współpracy !

 

 

nowe_logo.jpg

Wersja oficjalna

SIMSERWIS 2013
        

Wariant (10 lecie istnienia firmy)